Godziny otwarcia:

Pon., Czw. 8.00 - 18.00

Wt., Śr., Pt. 8.00 - 16.00

Kontakt telefoniczny:

604-482-035

(22) 787-09-03

zdjecie1

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą już w II pokoleniu na lokalnym rynku usług księgowych.

Stale podnosimy jakość naszej pracy. Lata doświadczenia, obserwowania zmian i dostosowywania do wymagań stawianych przez nowelizacje systemu podatkowego i reformy systemu ubezpieczeń społecznych, przepracowanie i przejście przez wiele wyzwań zawodowych wynikających zarówno z ramowej współpracy jak i z sytuacji niespodziewanych, intuicja przy doborze zespołu, ciągłe doszkalanie, dobre relacje z kontrahentami i w końcu choćby możliwość sprawdzenia i dobrania właściwego oprogramowania i sprzętu biurowego – to wszystko składa się na zbudowanie wysokiego standardu świadczonych przez nas usług.

Nasi Klienci polecają nas swoim Znajomym i Bliskim – dla nas to najlepsza rekomendacja, dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom i nie zawieść zaufania.

Historia naszej firmy

Biuro Rachunkowe powstało w 1992 roku. Początkowo papierowe ewidencje podatkowe prowadzone były w mieszkaniu na jednym z wołomińskich blokowisk. Wielkim wydarzeniem i potężnym krokiem było po krótkim okresie przeniesienie firmy do siedziby w Wołominie przy ul. Kościelnej 20.

Jako księgowa dołączyłam do zespołu w 1999 roku.

Wraz z rozwojem działalności zaszła potrzeba zorganizowania bardziej przestronnego i dostępnego lokalu i tak trafiliśmy pod adres przy ul. Lipińskiej 38.

W 2015 roku nastąpiło oficjalne przekazanie sterów przedstawicielom młodszego pokolenia... nowe wyzwania i nowe decyzje...

W czerwcu 2017, po miesiącach przygotowywań, z wielką przyjemnością zaprosiliśmy Państwa do obecnej siedziby w Wołominie przy ul. Lipiny Kąty 23.

Mamy nadzieję, że przez długie kolejne lata, w tej lokalizacji i sposób niezwykle dla Państwa satysfakcjonujący będziemy służyć pomocą w poznawaniu, interpretowaniu i bezpiecznym poruszaniu się w środowisku polskiego przedsiębiorcy.

zdjecie1

Certyfikaty oraz ukończone kursy

Stale rozwijamy kompetencje naszego zespołu, bierzemy udział w kursach oraz szkoleniach w najbardziej uznawanych ośrodkach szkoleniowych, m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Szkolenie 2017 - Prowadzenie biura rachunkowego po zmianach 2017